Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’a ziyaret

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü Başkanımız Dr. İlker Dilek ve yönetim kurulumuz, ülkemizin eğitim alanında başarılı ve sayılı üniversitelerinden olan Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Kulüp başkanımız, gençlerin geleceğine yönelik birçok projeyi hayata geçirmiş olan Yılmaz’a kulübümüzün bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler hakkında bilgi verirken, gelecek dönemde iş birliği içerisinde yapılabilecek projelerle ilgili de fikir alış verişinde bulundu.

Rektör Yılmaz kulübümüzün yapmış olduğu çalışmalardan etkilendiğini belirterek, “Çocuklarımıza ve gençlerimize dokunmak, hayatlarına yön verebilmek bu dönemde çok önemli. Kulübünüzün hizmet ettiği bölgenin şartlarını göz önüne aldığımızda bu işin değeri daha büyük. Yıldız Teknik Üniversitesi olarak onların akademik ve sportif eğitimlerine yönelik yapabileceğimiz tüm desteği sunmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Başkanımız İlker Dilek, günün anısına Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’a isminin yazılı olduğu 37 numaralı formamızı takdim etti.

Basın fotoğrafları: