Reis Gıda’ya ziyaret

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İlker Dilek, ülkemiz gıda sektörünün öncüsü, Kastamonu’lu hemşehrimiz Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis’i makamında ziyaret etti.

Mehmet Reis’in ofisinde gerçekleştirilen toplantıda, Reis Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Işılay Reis Yorgun ile Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Deniz Gezici’yle kulübümüz proje koordinatörleri yer aldı.

Yaklaşık iki saat süren görüşmede, Kastamonu Eğitim, Kültür ve Spor Merkezi’nin gastronomi alanında faaliyetlerde bulunması, kulübümüz bünyesindeki sporcularımızla teknik kadromuzun düzenli ve sağlıklı beslenmelerinin sağlanmasının planlandığı sosyal sorumluluk projelerinin Reis Gıda iş birliğiyle faaliyete geçirilmesi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Mehmet Reis, “Kulüp olarak güzel faaliyetler hayata geçiriliyor ve doğru yolda ilerleme katediliyor. Bundan sonraki süreçte İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü’ne gereken destek sağlanacaktır” dedi. Başkanımız Dilek ise, “Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis’e, Yönetim Kurulu Üyesi Işılay Reis Yorgun’a ve Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Deniz Gezici’ye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. İlerleyen süreçte gerçekleştirilecek projelerde Reis Gıda ile birlikte olmaktan gurur ve mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı.