Misyonumuz

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü olarak misyonumuz; gençlerimizi özgüvenleri yüksek, sorumluluk alabilen, yeteneklerini her alanda olumlu şekilde kullanabilen, kötü alışkanlıklardan uzak, ahlaki değerleri haiz sporcular olmaları yönünde teşvik etmektir.

Sportif faaliyetlerle, bu imkanlara sahip olamayan gençlerimize de eşit şekilde spor yapabilecekleri imkanları sunmak ve sporla buluşan gençlerimizin kültürel ve sosyal gelişimlerini sağlamaktır. Bu amaçla, hem aktif spor faaliyetlerimize hem de sosyal ve kültürel anlamda birçok etkinlik ve proje üzerinde çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübümüzün kısa zamanda elde etmiş olduğu başarıları arttırarak, kulübümüzü marka haline getirmek; sportif faaliyetler gençlerimizin hayatında farkındalık oluşturmak, doğru hedefler vererek bu hedefler doğrultusunda başarı elde etmeleri için zemin hazırlamak, bilimsel veriler ışığında elde edilmiş antrenman tekniklerini uygulayarak ufku açık, spor ahlakını ve kültürünü benimsemiş sporcular yetiştirmek ve ülkemiz spor camiasına kazandırmak, kulübümüzün benimsemiş olduğu ilkeler doğrultusunda nesilden nesile taşınan köklü bir spor kulübü olmak.