Mehmet Reis’e ziyaret

İSTANBUL KASTAMONUSPOR’ DAN “REİS”E ZİYARET…

İstanbul Kastamonuspor Yönetim Kurulu Başkanı İlker Dilek, Asbaşkan Yaşar Çelik ve Muammer Kapucuoğlu Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis’i Esenyurt’daki çalışma ofisinde ziyaret etti.
Buluşmada sektörün yenilikçi ve öncü kuruluşu Reis Gıda ile İstanbul Kastamonuspor işbirliğinde gençlere yönelik yapılması planlanan sosyal sorumluluk projeleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca Fatih semtindeki Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi’ nde Kastamonu yöresel yemeklerinin tanıtımının yapılması ve gastronomi çalışmalarının hayata geçirilmesi konusunda ortak hareket edilmesi kararı benimsendi.

REİS GIDA MEMLEKETİMİZİN GURURU

Tarım başta olmak üzere, sektörde yaşanan tüm sorunları ve çözüm önerilerini, bunun yanı sıra özellikle çocuklar ve gençler arasında hızla yayılan günümüzdeki sağlık sorunlarına karşı dengeli ve sağlıklı beslenme ile ilgili bilimsel ve toplumsal bilgileri; ayrıca diğer sosyal sorumluluk projelerini, devletin resmi kurumları ve yetkilileri ile paylaşarak hayata geçiren ve ülkemize maddi-manevi katkı sağlayan Reis Gıda memleketimizin gururu diyen Kulüp Başkanı İlker Dilek cümlelerini şöyle tamamladı. “Mehmet Reis Bey memleketimizin yetiştirdiği en değerli isimlerden biri, ziyaretimizde kendisinin engin bilgilerinden ve görüşlerinden istifade etme imkanımız da oldu. Reis Gıda ve kulüp işbirliğinde gençlerimizin geleceğine sosyal sorumluluk projeleriyle katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu konuda her zaman gençlerin yanında olacağını belirten memleket sevdalısı değerli büyüğümüz Mehmet Reis Beyefendiye, tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve camiamız adına teşekkürlerimi sunuyorum.”