Başkan ve yönetime ziyaret

Fetih Alimünyum Yönetim Kurulu Üyesi genç iş adamı Enes Can Demir, İstanbulspor Genel Koordinatörü Tolga Turan, spor hukukçusu Avukat Murat Sefil ve Saran Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Eren Öğütçü Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi’nde kulüp başkanımız İlker Dilek ve yönetim kurulumuzu ziyaret etti.

Türkiye’de futbol ve gelişimi üzerine gerçekleşen keyifli sohbetin ardından başkanımız İlker Dilek, kulübümüzün mevcut durumu hakkında bilgilendirirken, gerçekleşmesi planlanan projeler hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

Futbolda hem saha içerisini bilen hem de yönetimsel konuları hakim olan kişilerin işin içerisinde olması gerektiğini belirten Demir, “İlker Dilek hem futbolculuk kariyeriyle hem de bugünkü yöneticilik vasıflarıyla spora ve futbola vakıf bir isim. Bu bağlamda bugün kulübü adına yaptıkları ve hayata geçirmeyi planladığı projeler de bu misyon ve vizyonunu ortaya koyuyor. Ayrıca Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi gibi bir müesseseyi hayata geçirdiği için kendisini tebrik ediyorum. İstanbul Kastamonuspor’a başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İstanbul Kastamonuspor Başkanı Dilek’se, “Bu ziyareti gerçekleştiren değerli ve kıymetli isimlere teşekkür ediyorum. Kendilerini Kastamonumuzun değerlerini yansıtan Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi’nde ağırlamaktan çok memnun olduk. Kulüp olarak altyapıya önem veren ve gençlerin geleceğini kendine dert edinen bir misyon ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bu mücadelemizden ve çabamızdan da vazgeçmeyeceğiz” şeklinde konuştu.