KASGEG’ten ziyaret

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) kurucu başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi’nde kulübümüz başkanı İlker Dilek ve yönetim kurulu üyelerimizii ziyaret etti.

Küçükşabanoğlu KASGEG olarak bugüne kadar hayata geçirilen projeleri ve hayata geçirmeyi planladıkları projelerini anlatırken, başkanımız Dilek’se kulübümüzün mevcut durumundan ve projelerini anlatarak fikir alışverişinde bulunuldu.

KASGEG Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, “İlker başkanımızın ve ekibinin hedeflerini ve vizyonunu dinledikten sonra çok mutlu olduk. Başkanımıza ve ekibine, samimiyetleri ve misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Yolları açık olsun” ifadelerini kullandı. İstanbul Kastamonuspor Başkanımız İlker Dilek, “Genç arkadaşlarımıza bu güzel ziyaretleri için teşekkür ederiz. Kulüp olarak gençlere ve gençliğe önem verdiğimiz bu noktada Zafer Küçükşabanoğlu ve ekibini ağırlamaktan mutluluk duyduk. Küçükşabanoğlu ve ekip arkadaşlarına çıktıkları yolda başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda KASGEG Başkanı Küçükşabanoğlu başkanımız Dilek’e günün anısına hediyelerini takdim etti. Başkanımız İlker Dilek ise Zafer Küçükşabanoğlu’na isminin yazılı olduğu 37 numaralı formamızı hediye etti.