İKSK Vodafone Park’ta

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Beşiktaş Vodafone Park’ta düzenlenen Vodafone Kupasında tribündeki yerini aldı. Kulübümüz bünyesinde yer alan sporcularımız, velilerimiz ve yönetim kurulu üyelerimiz bu anlamlı günde gerçekleşen müsabakayı tribünden izledi.

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı ve Atletico de Madrid Kadın Futbol Takımları arasında gerçekleşen karşılaşma, başa baş bir mücadeleye sahne olurken sporcularımız ve velilerimiz de bu heyecana ortak oldu. Vodafone Park’ta gerçekleşen bu müsabaka, otuz üç bin seyirci ile Türkiye’de en yüksek katılımla izlenen bir kadın futbol maçı olarak ta tarihe geçti.

Karşılaşmadan Atletico Madrid Kadın Futbol Takımı 2-0 galibiyetle ayrılıp kupanın sahibi olurken, maçın asıl kazananları “Kadın”larımız oldu.

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü olarak; hayatın her alanında varolan, bulundukları yere güzelliklerini katan, hayatın müşterek olduğunu bilerek her daim eşitliğin olması gerektiğini savunarak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarız. Bir gün değil, her gün yanlarındayız, güçlerinin farkındayız.