İş adamlarına ziyaret

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü başkanımız İlker Dilek ve yönetim kurulu üyelerimiz Altan Aygün ve Necati Gürsu, sektörlerinde başarılı iş adamlarımız Forteks Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Kayran, İmren İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Özkan, Haseller Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kuz ve yönetim kurulu üyesi Fatih Kuz, Ünteks Etiket Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Ünal, Nesa Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Sürücü, İzmak Kablo Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Açıkgöz, Sembol İnşaat ve Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Vahdet Çakıroğlu ve Zeytinburnu Seçkin Çocuklar Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Nihat Sezer’i makamlarında ziyaret etti.

Görüşmelerde işadamlarımıza kulübümüz hakkında bilgi verilirken, ilerleyen dönemlerde hayata geçirilecek olan projeler hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretlerin ilk durağı olan Forteks Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Kayran, “İstanbul Kastamonuspor’un hedefleri ve projeleri beni cezbetti. Kulübün bundan sonraki projelerinde yanında olmaktan mutluluk duyacağım” derken İmren İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Özkan ise, “İlk defa Kastamonu adına somut projeler duydum. Ve duyduklarımdan sonra memleketimiz adına çok heyecanlandım. Kulübe ve hayata geçirilecek olan projelerde elimizden gelen desteği vereceğiz” ifadelerini kullandı. Hasan Kuz ise kulübümüzün gidişatından memnun olduklarını belirterek, “İstanbul Kastamonuspor başarılı işler gerçekleştiriyor. Elimizden geldiği sürece kulübün her zaman destekçisi olacağız” dedi.

Ünteks Etiket Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Ünal, kulübü yakınen takip ettiğini söyleyerek desteklerine devam edeceğinin altını çizerken, Erdoğan Sürücü, “Amatör ligde mücadele etmek zordur. Başarılı bir altyapı kurmaksa büyük bir emek ister. İstanbul Kastamonuspor bunu başarmış bir takımımız. Doğru bir sistemle başarılı bir şekilde memleketimiz adına mücadele etmeyi sürdürüyor. İmkanlar ölçüsünde desteklerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. İzmak Yönetim Kurulu Başkanı Açıkgöz’se kulübün ilerleyen senelerde daha iyi yerlere geleceğini ifade ederek takımımızı desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Sembol İnşaat ve Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Çakıroğlu, “Biz bu zamana kadar Kastamonu adına her daim faydalı olmaya çalıştık. İstanbul Kastamonuspor’un çalışmaları da memleketimize birçok şey kazandırabilecek potansiyelde. Bizde canı gönülden destekçi olmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı. Nihat Sezer, “İstanbul’da memleketimizin ismiyle mücadele eden takımımızı yakından takip ediyorum. Gerek Kastamonu adına kazandırılan Kastamonu Eğitim, Kültür ve Spor Merkezi olsun gerekse kulübün hayata geçirmiş olduğu projeler olsun takdire şayan. Hayata geçirilecek olan projeler adına da çok heyecanlandım ve mutlu oldum. İstanbul Kastamonuspor’un yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanımız İlker Dilek, “Bizler gençlerimiz için hayata geçirilecek somut projeler üretmeyi sürdüreceğiz. Onların yüreklerine ve hayatlarına dokunarak bir öncü olabilmenin gayreti içerisindeyiz. Amacımız sadece birer futbolcu değil, ahlaklı ve milletine her daim hizmet eden sporcular yetiştirmek için elimizden geldiğince mücadele etmeye devam edeceğiz. Sektörlerinde başarılı işlere imza atan hemşehrilerimize, işadamlarımıza bizlerden desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ederiz” dedi.