Faruk Kaymakçı’ya ziyaret

İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İlker Dilek, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakan Yardımcımız, değerli hemşehrimiz Faruk Kaymakcı beyefendiyi makamında ziyaret etti.

Kulübümüzün mevcut gidişatı ve projeleri hakkında Kaymakcı’ya bilgilendirmede bulunan başkanımız, ilerleyen dönemlerde hayata geçirilmesi planlanan yurtdışı projeleri hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

Faruk Kaymakcı, “İstanbul Kastamonuspor’u, başkan İlker Dilek ve ekip arkadaşlarını tebrik ederim. Ulusal anlamda yaptıkları projelerinin yanı sıra uluslararası projelerlerle de gençlere ve gençliğe hizmetlerini sürdürüyor. Gençlere yeni bir ufuk ve vizyon kazandırılırken, ülke sporu adına da önemli katkılar sağlanması hedefleniyor. Bu projelerin sürdürülebilirliği açısından elimden gelen desteği verme gayreti içerisinde olacağım” ifadelerini kullandı.

İlker Dilek, “Dışişleri Bakan Yardımcımız Faruk Kaymakcı’ya vakit ayırıp bizi makamında kabul ettiği için teşekkürlerimi sunarım. Bakan Yardımcımız Faruk Kaymakcı beyefendinin bilgi ve birikimiyle, uygulayacağımız gençlik projelerinde bizlere yol göstereceğinden ve fikirlerini bizlere sunacağına şüphemiz bulunmamakta. Kendilerine ilgi ve alakalarından ötürü şükranlarımı arz ediyorum” dedi.