HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’na ziyaret

Başkanımız Dr. İlker Dilek ve Yönetim Kurulu Üyemiz Necil Ülgen, Türk sporuna verdiği büyük desteklerle adından söz ettiren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nu ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Türk sporunun mevcut durumu ve daha iyi bir noktaya nasıl getirilebileceği üzerine yapılan sohbetin ardından başkanımız, Hancıoğlu’na kulübümüzün mevcut faaliyetleri ve yakın zamanda hayata geçirilecek projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

HDI Sigorta Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen görüşmede Hancıoğlu yaptığı açıklamada, “İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü olarak gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerden çok etkilendim. HDI Sigorta ailesi olarak ta bundan sonra gerçekleştirilecek projelerde bu takımın ve gençlerimizin yanında olacağımızı ifade etmek isterim. Hem Türk sporuna hem de gençlerimize elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkanımız Dilek, toplantının ardından günün anısına Ceyhan Hancıoğlu’na isminin yazılı olduğu 37 numaralı formamızı takdim etti.

Basın fotoğrafları: