HABERLER
  1. BAŞKAN VE YÖNETİMDEN ZİYARET
  2. İSTANBUL KASTAMONUSPOR’DAN YİNE BİR İLK…
  3. ZORUNLU AÇIKLAMA
  4. BAŞKAN VE YÖNETİMDEN ZİYARET
  5. DOSTLUK TADINDA HAZIRLIK MAÇI

HAKKIMIZDA

Kulübümüz, 2007 yılında İlker DİLEK önderliğinde Kastamonu sevdalısı birkaç genç tarafından kurulmuştur. Halen Fatih İlçesi sınırları içerisinde çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Futbol branşında bütün yaş kategorilerinde faaliyetlerini sürdüren kulübümüz, altyapılarda dört antrenörümüz eşliğinde üçyüzelli gencimize hizmet vermektedir.

Özellikle futbol branşında tüm İstanbul’da örnek gösterilen kulübümüz, birçok oyuncusunun profesyonel kulüplerin takibine girmesini sağlamıştır.

Futbol dışında bisiklet, yüzme, badminton ve diğer çeşitli branşlarda da faaliyetlerde bulunan kulübümüz, Fatih İlçesinde bulunan ilkokul ve ortaokul seviyesindeki okullarla iş birliğine giderek daha fazla gencimize hizmet etmek amacıyla sosyal içerikli projelere imza atmaktadır.

Kulübümüz, yüklenmiş olduğu misyon çerçevesinde oluşturduğu katılımcı yönetim tarzıyla belirlemiş olduğu hedeflere emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu süreçte çocuklarımızın ve gençlerimizin geçmişini bilen, değerlerine sahip çıkan, geleceğini manevi değerler üzerine inşa eden bir nesil olarak yetişmesi için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle kulüp yönetimimiz ilk gün ki heyecanla Türk gençliğine hizmetlerini artırarak devam ettirecektir.

BAŞARILARIMIZ

Kulübümüz futbolda, özellikle altyapı kategorilerinde elde ettiği başarılar ile dikkat çekmiş ve burada yetiştirdiği oyuncularla ön planda olmayı başarmıştır.

  •  2017 – 2018 Sezonu U19 Ligi Lig 3’ncüsü
  •  2017 – 2018 Sezonu U14 Ligi Play-Off Şampiyonu
  •  2017 – 2018 Sezonu U13 Ligi Lig 2’ncisi
WhatsApp Hattı