Fatih Belediye Başkanı M.Ergün Turan’a ziyaret

Başkanımız Dr. İlker Dilek, Başkan Vekili Şenol Özdemir, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Fahrettin Ertemel ve Sümeyye Esenyel, teknik ekibimiz ve oyuncularımızla birlikte Fatih Belediye Başkanı M.Ergün Turan’ı makamında ziyaret etti.

Gençlerimizin her zaman yanında ve destekçisi olan Belediye Başkanımız Ergün Turan’a kulübümüzün mevcut faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunulurken, iş birliği ile gerçekleştirilecek yeni projeler hakkında da fikir alış verişinde bulunuldu.

Kulübümüzün, Fatih ilçesinde gençlere yönelik önemli projelere imza atan sayılı kulüplerden olduğunu ifade eden Ergün Turan, “Biz gençlerimizin sporun içerisinde daha fazla olmasını istiyoruz. Bu anlamda yapmış olduğunuz faaliyetler ve verdiğiniz emekler çok kıymetli. Gençlerimizin sporla daha çok ilgilenmesi için tüm imkanlarımızı sunmaya hazırız. Daha büyük projeler için de kapılarımız her zaman size açık” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanımız Dr. İlker Dilek, günün anısına Fatih Belediye Başkanı M.Ergün Turan’a isminin yazılı olduğu 37 numaralı formamızı takdim etti.

Basın fotoğrafları: